Nasz zespół ...


Adwokat ANETA BĘCZKOWSKA-RACZYŃSKA

Adwokat, członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie od 2010 roku. Od 2016 roku Wiceprzewodnicząca, a od 2017 roku Przewodnicząca Sekcji Prawa Odszkodowawczego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Mediator Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. Absolwentka studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim w Warszawie. Dodatkowo ukończyła podyplomowy kurs zawodowy dla prawników z zakresu prawa procesowego oraz umów.

"Ius est ars boni et aequi" ~prawo jest sztuką tego, co dobre i słuszne~ Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze prawnej zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych zarówno w sprawach karnych, cywilnych, jak i innych gałęzi prawa. Swoje doświadczenie zdobywała pracując dla kilku warszawskich kancelarii - przede wszystkim, jako koordynator w działach procesowych. Zdobytą wiedzę, jak i praktykę zawodową wykonuje dziś w Kancelarii Adwokackiej ABR.

Specjalizuje się w procesach odszkodowawczych prowadzonych na terenie całego kraju. Posiada bogate i wieloletnie doświadczenie procesowe w sprawach z zakresu dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, związanych ze szkodami osobowymi, majątkowymi, wypadkami komunikacyjnymi, wypadkami przy pracy, błędami medycznymi.

Do każdej zleconej sprawy podchodzi z wielkim zaangażowaniem, ponieważ w pracy zawodowej kieruje się przekonaniem, że najważniejsza jest satysfakcja i dobro Klienta.

Prywatnie: entuzjastka wielowymiarowo pojmowanej rekreacji ruchowej. Permanentnie i bezdyskusyjnie poddaje się propozycji wszelakich wyjazdów w gronie przyjaciół.

Tel.: +48 501 150 685 | Email: abr@adwokat-abr.pl | Fax: (22) 201-92-82

Radca Prawny PIOTR LEWANDOWSKI

Radca prawny, wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie. Ukończył również podyplomowy kurs zawodowy dla prawników z zakresu prawa procesowego oraz umów.

"Scire leges non hoc est verba earum tenere, sed vim ac potestatem" ~ znać ustawy to nie znaczy trzymać się ich słów, lecz rozumieć ich sens i znaczenie ~

Posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze prawnej zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych w szczególności z zakresu prawa pracy, jak i innych gałęzi prawa. Autor publikacji z zakresu prawa pracy na łamach periodyków Wydawnictwa "Wiedza i Praktyka".

Prywatnie: jako wyznawca snobistycznego antysnobizmu intelektualnego i antypatosu werbalnego przedkłada kino amerykańskie nad europejskie. Do dnia dzisiejszego ogląda powtórki „Friends”, który to serial uważa za kultowy. Permanentnie i bezskutecznie zwalcza swoje uzależnienie od rozmów telefonicznych.

Email: p.lewandowski@kancelaria-abr.pl | Fax: (22) 201-92-82